Ekologicky šetrné prostředky pro vaši domácnost

Vyvinuté a vyráběné s úctou a respektem k přírodě

Přípravky Eurona jsou

vyráběné s úctou a respektem k přírodě

šetrné k našemu zdraví

biologicky rozložitelné

netestované na zvířatech

dermatologicky testované

české

kvalitní a funkční

vysoce koncentrované

s vůní přírodních parfémů

prověřené časem a zkušenostmi

Výhody pro vás

– při registraci do eshopu ihned stálá 20% sleva na každý váš nákup

– nákup přímo od českého výrobce

– při první objednávce tištěný katalog zdarma

– při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

– slevové akční letáky do vaší schránky

– doručení do druhého dne

– 30 denní garance kvality 

8 TOP výrobků pro vaši první objednávku

Univerzální čistič

Perfektní pomocník na úklid celé domácnosti. Lze jej použít na mytí všech podlah a omyvatelných povrchů. Lehce odstraní veškeré nečistoty včetně silné mastnoty a po úklidu nezanechává žádný povlak na čištěném povrchu. Můžete jej použít přímo do kýblíku s vodou nebo si jej naředíte s vodou v ředící láhvi. Tato litrová láhev koncentrovaného přípravku Vám vydrží opravdu dlouhooooo.

Cena 299 Kč / 250 Kč se zákaznickou slevou

Ruční mytí nádobí

Vydá za 4 litry běžného prostředku na nádobí. Tvoří bohatou pěnu a důkladně odstraňuje i silnou mastnotu, připáleniny a zaschlé zbytky jídla. Je vhodný i pro suchou a citlivou pokožku, o kterou během umývání nádobí pečuje, takže ji nevysušuje a nedráždí. Můžete jej používat v malém množství koncentrovaný nebo naředit s vodou v poměru 1 díl přípravku na 3 díly vody.

Cena 209 Kč / 175 Kč se zákaznickou slevou

Čistič koupelen

Jedná se o neocenitelného pomocníka. Kdo jednou vyzkouší, už si bez něj  úklid koupelny nedovede představit. Snadno odstraní zbytky mýdla, vápenaté usazeniny a skvrny od tvrdé vody. Čistí bez poškrábání a je vhodný i na akrylátové vany. Je velmi účinný a přitom šetrný k pokožce Vašich rukou. Přípravek ředíme opět v ředící láhvi s rozprašovačem v poměru 1 díl prostředku na 3 díly vody.

Cena 199 Kč / 165 Kč se zákaznickou slevou

Prostředky na praní

Můžete si vybrat buď prací gel nebo prášek. V jejich účinnosti není žádný rozdíl, jde spíše o to, jaká forma Vám vyhovuje. Prostředky na praní obsahují přírodní změkčovadla vody a enzymy, které podporují odstranění běžného znečištění a skvrn. Můžete zvolit prostředek na konkrétní druh prádla /bílé, barevné, černé, vlna/ nebo universal, který je určen pro všechny druhy prádla. 

Bělidlo s obsahem kyslíku

Obsahuje aktivní kyslík v nejčistší podobě, který okamžitě napadá těžce odstranitelnou špínu. Má hned 3 funkce: odstraňování skvrn, plísní, čištění odpadů. Poradí si se skvrnami např. od inkoustu, borůvek, vína, fixů, temperových barev, vybělí bílé prádlo a desinfikuje. 

Cena 278 Kč / 232 Kč se zákaznickou slevou

Předpírkový sprej

Na některé skvrny prací prášek prostě nestačí. Pak můžete mít po ruce tento pohotovostní předpírkový sprej, který tvoří jedinečná směs povrchově aktivních látek a rozpouštědel. Účinkuje okamžitě a napadá obtížně odstranitelnou špínu a skvrny /od vajec, krve, trávy, čokolády/.

Cena 169 Kč / 140 Kč se zákaznickou slevou

Čistič toalety

Funguje na základě zcela unikátní čisticí biotechnologie aktivních, přirozeně se vyskytujících mikroorganismů. Efektivně odstraňuje silnou nečistotu, zápach a vodní kámen. Je biologicky odbouratelný a nezatěžuje domácí ani městské odpadní vody.

Cena 209 Kč / 175 Kč se zákaznickou slevou

Aviváž s kondicionérem

Litrová láhev vydá za 8 litrů běžné aviváže, dávkování na jednu pračku je 20 ml, takže Vám vydrží na 50 praní. Aviváže obsahují luxusní parfemaci přírodních kosmetických francouzských parfémů, které jsou na prádle stabilní i po žehlení. Každé praní tak provoní váš domov neodolatelnou vůní. 

Cena 199 Kč / 166 Kč se zákaznickou slevou

Přípravky Eurona jsou silné koncentráty

méně plastových obalů

finanční úspora

jen účinné látky

skladnost

Ředíme je vodou v ředicí lahvi s rozprašovačem

Používáme je neředěné  v malém množství

Univerzální čistič pro celou domácnost

Gel do myčky nádobí

Prostředek na okna a zrcadla

Tekutý prostředek na barevné prádlo

Prostředek na kuchyň

Prací prášek na barevné prádlo

ID poradce: 420-9139268648

Jsem tady pro vás. Neváhejte mě kontaktovat.

Poradím vám s výběrem produktů a jejich dávkováním.

3 + 12 =

Můžete se připojit i k mé facebookové skupině, kde najdete rady, tipy nejen na používání přípravků Eurona, ale i inspiraci, jak na ekologicky šetrnou domácnost.