Človíček a podzimní kouzlení

Podzim je kouzelník, který obleče stromy do barevných šatů a připraví přírodu na zimu. Pojďte objevit jeho kouzla společně s Človíčkem.

Tento kamínek je zaměřen na proměny podzimní přírody a jejich význam pro přirozený cyklus střídání ročních období a souvislost se životem člověka jako součásti těchto změn. Podíváme se na podzim jako na období hojnosti a zjistíme, jaké plody sklízíme z našich zahrad, sadů a polí a jak je uchováváme přes zimu. Také si představíme podzim jako období, kdy se zvířata a celá příroda chystá na zimu. Vítek s Aničkou si budou pouštět draka, spřátelí se s větrem a naučí se toho spoustu o stromech a životě v lese i na zahradě a vyzkouší si nejrůznější podzimní hry v přírodě.

Obsah kamínku

Ukázky z kamínku

PODZIMNÍ kamínek ke stažení 

Hurá k podzimnímu kouzlení

Pokud se vám a vašim dětem Človíčkovi materiály líbí, podpořte jejich tvorbu a naši další činnost finančním darem v jakékoli výši.

Číslo účtu je: 2702011942/2010.

Děkujeme 

Panenka Človíček

Osobní panenka Človíčka

K materiálům si můžete od nás pořídit i bílou panenku Človíčka, kterou si děti samy namalují a dají tak svému Človíčkovi konkrétní podobu.

Velmi doporučujeme panenku dětem pořídit. Můžete si ji s dětmi  i sami ušít. Když má Človíček fyzickou podobu, mohou si s ním hrát, berou si ho na výlety, spí s ním, tráví s ním svůj čas, stává se jejich oblíbenou hračkou a kamarádem.

Objednání panenky Človíčka

Velikost naší panenky je 40 cm.

Človíčky pro nás šije Chráněná dílna Lidumila Uherské Hradiště a Chráněná dílna AVE Charity Strážnice a jeho cena je 320 Kč.

Človíčka posíláme přes Zásilkovnu na výdejní místo, které si určíte. Doprava a balné činí 80 Kč. 

Platba je možná pouze bezhotovostním převodem z účtu. Na základě vaší objednávky vám vystavíme fakturu. Doba dodání je 14 dní.