„Človíček a jeho maminka planeta Země“

Vydejte se společně s vašimi dětmi poznávat svět s Človíčkem a jeho maminkou planetou Zemí a zažijte spoustu dobrodružství a zábavy.

V tomto úvodním kamínku se děti seznámí s Človíčkem, jeho maminkou Zemí a tatínkem Sluncem. Dozví se, jak Človíček v lese žije a jak se o něj maminka Příroda stará. Vydají se s ním do lesa, kde poznají některé z lesních obyvatel a zažijí s nimi spoustu zábavy. Nakonec se setkají i s novými Človíčkovými kamarády – holčičkou Aničkou a chlapcem Vítkem a uvědomí si a prožijí, že my všichni jsme malí Človíčkové, kteří mají maminku Zemi a tatínka Slunce.

Človíček se stane kamarádem vašich dětí a pokud budete chtít, roční putování plné dobrodružství, nových objevů, zážitků a poznání může začít.

Obsah kamínku

Človíčkův kamínek si můžete stáhnout zDARma

Projděte si s dětmi tento kamínek, seznamte se s Človíčkem, a pokud budete chtít, můžete se s ním vydat na další dobrodružství PODZIMNÍHO kamínku.

Človíček už běží za vámi

Panenka Človíček

Osobní panenka Človíčka

K materiálům si můžete od nás pořídit i bílou panenku Človíčka, kterou si děti samy namalují a dají tak svému Človíčkovi konkrétní podobu.

Velmi doporučujeme panenku dětem pořídit. Můžete si ji s dětmi  i sami ušít. Když má Človíček fyzickou podobu, mohou si s ním hrát, berou si ho na výlety, spí s ním, tráví s ním svůj čas, stává se jejich oblíbenou hračkou a kamarádem.

Objednání panenky Človíčka

Velikost naší panenky je 40 cm.

Človíčky pro nás šije Chráněná dílna Lidumila Uherské Hradiště a Chráněná dílna AVE Charity Strážnice a jeho cena je 320 Kč.

Človíčka posíláme přes Zásilkovnu na výdejní místo, které si určíte. Doprava a balné činí 80 Kč. 

Platba je možná pouze bezhotovostním převodem z účtu. Na základě vaší objednávky vám vystavíme fakturu. Doba dodání je 14 dní.